MOBILNY
SERWIS TIR 24H
NAPRAWA SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH

POTRZEBUJESZ POMOCY?

ZADZWOŃ DO NAS
DOTKNIJ ABY ZADZWONIĆ
alarm
volvo scania iveco daf renault mercedes
2018-08-06

Wystrzał koła - Łagów

Jak co dzień rano na naszym warsztacie można wyczuć aromat świeżo parzonej kawy oraz delikatną woń jaką pozostawiają wszystkie ciężkie pojazdy w naszym warsztacie, która sprawia że zasłaniając oczy naszym klientom i tak zgadliby że znajdują się w warsztacie samochodów ciężarowych.
I tak co ranek przechadzamy się dumnie po naszym warsztacie spoglądając na ilość samochodów ciężarowych, które musimy przywrócić do życia.
To czas na rozruch, na wybudzenie się, organizację pracy na cały dzień.
Czasem ta chwila spokoju i namysłu jest nam odbierana. I tak własnie stało się dziś, telefon, zgłoszona awaria w miejscowości Łagów, odstawiamy niedopitą i ciepłą jeszcze kawę, ruszamy w drogę. Ktoś znów potrzebuje pomocy, a tam gdzie potrzebna jest pomoc, jesteśmy i my.
Tym razem w miejscowości Łagów, doszło do awarii koła w samochodzie ciężarowym. Prosta sprawa, rutynowa, gdyby zasłonięto nam oczy myślę że również byśmy sobie z tym poradzili.
Po 30 minutach, klient odjechał zadowolony i mógł bezpiecznie kontynuować swoją pracę. A my cóż, wracamy na warsztat gdzie czeka na nas już zimna kawa...

CAŁODOBOWY SERWIS 24 H

DOTKNIJ ABY ZADZWONIĆ !

609 023 911

ZADZWOŃ A DOJEDZIEMY DO CIEBIE

DANE FIRMY

ADRES: SUDÓŁ 72
JĘDRZEJÓW 28-300
NIP: 6562026054
TELEFON: 609 023 911
facebook
© Wszelkie prawa zastrzeżone TRUCK SERWIS 2018